Ostatnia kolejka GHLPN w 2017 r.

W ostatnią sobotę 16 grudnia 2017r rozegraliśmy ostatnią kolejkę GHLPN zaplanowaną w 2017 r. Rozegrano cztery spotkania, w których zmierzyły się Bohomazy – Aslas, Jacze Ogrodzenia Gniewkowo – Czarny Dzik, Pauza Pacio Pakość – Tytani i Dek-Bud – Mega. Drużyna Auto-Sprint miała w tym tygodniu pauzę, a mecz EFCE Dżordże – Tajfun został przełożony i zostanie rozegrany w następnych kolejka w nowym roku. Podsumowując 2017 rok to liderem tabeli jest Auto-Sprint, który o dwa punkty wyprzedza Aslas, trzeci w tabeli jest dek-Bud ze stratą trzech punktów do pierwszego miejsca. Najlepszym strzelcem jest Bartosz Grzegorek z 12 bramkami.

Organizatorzy dziękują wszystkim drużyną za sportową rywalizację, sędziom i do zobaczenia w nowym roku podczas dziesiątej kolejki GHLPN.